"Můj virtuální svět- můj virtuální život..."

Květen 2013

Duben- Buben :D

24. května 2013 v 13:31 | Nikča |  Nákupy
Ahojky! Jak jsem slíbila, pilně doháním resty!!! :D Ani moc nevím co napsat...to je tak, když vám inspiraci potlačuje stres. Stres ze zkoušek, které se blíží, vy se učíte a do toho se sem tam uklidníte nějakým tím nakupováním xDD Takže tady jsou věcičky, co mi v dubnu přibyly :) Ale nejsou to mé narozeninové věcičky, ty sem přidám posléze, protože spadají do května! :D Takže se ještě určitě máte na co těšit :))) PS. určitě mě napadnou nějaký příběhy k fotkám, takže určitě čtěte!! :D
Nikča

Running Sushi

20. května 2013 v 18:32 | Nikča |  Outfity+Akce!
Já vím, já vím! Jsem hrozná- pořád žeru! :D :D Ale když ono je to tak dobrý a člověk na chvilku nemyslí na své starosti a baví se s přáteli/ rodinou :) A stejně tak mě od učení vytáhly holky na running sushi. Podstata věci je, že zaplatíte 300, sednete si, vedle vás jezdí milion mističek na jezdícím páse a vy si je jen házíte na stůl a jíte :D Můžete tam být jak dlouho chcete a odejít až budete oprvdu nacpaní k prasknutí! :)
Nikča

Birthday post

10. května 2013 v 9:30 | Nikča |  Others
Tak jako všude chodím, všechno odevzdávám, zkrátka všechno dělám pozdě, tak i tento článek má již 5 dní zpoždění! :D Nechápu, jak to dělám, asi na to mám speciální dar...:D
Mé dnešní téma jsou narozeniny. (Už 20té!!!) Musím říct, že se opravdu, ale opravdu necítím dospěle :D Ani trošku...Nicméně čím jste starší, tím méně dárků dostáváte..Ale za to více penízků :) (Teď nemyslím od kamarádů samozřejmě :D Ale od rodiny..) Musím říct, že mě osobně to vyhovuje. Než abych dostala nějakou blbost co se mi ještě ke všemu vůbec nebude líbit, radši si něco vyberu a koupím sama ^^ Můj wishlist se přecijen stále rozrůstá, i když na něm tvrdě makám :D Což mě přivádí k myšlence, že bych sem měla dát zase novinky v mém šatníku ^^ Jediné dárečky dostávám od přítele a mám z nich radost :)) On jediný se mnou je tak často, že ví, co doopravdy chci, kor když mu o tom melu furt dokola :D A tak mě moc potěšil- hlavně kytičkou! Miluju je, a on si myslí, že je to zbytečný dárek, protože "umře" a nic po ní nezbyde..Nemohu souhlasit!! Rozhodně mi udělá obrovskou radost, rozveselí byteček a já si jí vyfotím, uschlý květ usřihnu a hodím si do jediného poháru co mám :D (z nějakého tenisového turnaje)
Já osobně si dárky někam vystavím, abych se jimi mohla ještě pár dní kochat než je uklidím na jejich nové místo :3 Co vy, děláte to stejně nebo je hned uklidíte? :)
A tady pár foteček :))
Nikča

1. máj

6. května 2013 v 20:43 | Nikča |  Others
"Byl pozdní večer, první máj,
večerní máj, byl lásky čas.
Hrdliččin zval ku lásce hlas.."

Tato slova se vybaví asi každému, kdo slaví i nesaví svátek zamilovaných :) Já tento den prožila s lehkou kocovinou z Majálesu a když jsme se s přítelem oklepali (což bylo k večeru), jeli jsme oslavit jeho včerejší narozeniny. Naštěstí už se stmívá hodně pozdě a tak jsme si po večeři našli krásnou rozkvetlou álej! Jeden stromek přeci nestačí! :D
A co vy? Políbili jste se pod rozkvetlým stromečkem? :) Jaký máte názor na svátky zamilovaných?
Já osobně si myslím, že je hezký se jeden den nehádat, být na toho druhého hodní a třeba mu dát i nějakou tu blbůstku co ho potěší:)
A s tím, že začal květen, což je podle mě měsíc plný kytiček a nádherných květů, rozhodla jsem se tomu přizpůsobit design. Bohužel neovládám žádné programy, kde bych si vytvořila něco hezčího, ani na to teď nemám moc času. Přítel se nabídl, že mi něco vytvoří, ale odmítla jsem. Myslím si, že design blogu by si měl každý tvořit sám. Na blog přeci dávám své názory, svou práci a tím je to prezentace mé osoby a měl by mě tak nějak vyjadřovat. I když zatím "amatérsky". Kdyby mi ho vytvořil, cítila bych se tady jako na návštěvě. Cizí. A ne jako doma, ve svém :)
Souhlasíte nebo upřednostňujete aby hezky vypadal a je vám jedno, že s váma nemá nic společného?
Klidně se podělte o nějakou radu/tip, jak bych na tom mohla zapracovat- budu jedině ráda. Snad se vám bude líbit :)))
Nikča
#kiss#flowering-tree#love

N's collecting...

3. května 2013 v 9:00 | Nikča |  Others
Dobré ráno mí věrní i zbloudilí,
také máte občas nevysvětlitelně dětské chování, za které se ani trochu nestydíte? Hádám, že každý z nás potřebuje ty uvolňující chvíle, kdy zapomene na veškerou zodpovědnost a zamkne se do svého kouzelného světa. Zvláště pak já bych mohla vyprávět. Myslím, že i tenhle blog je tak trošku útěkem od reality..A musím uznat, že se ještě dospěle chovat nehodlám :) Možná právě proto se mi pokaždý, když jdu nakupovat do Alberta rozzáří očka! Zvířátka! Doba ledová! A teď? Angry birds. Ano, ano...je to pravda a 19ti letá Nikča sbírá "nasrané ptáky" jak divá! Všude kde může. Má rozšířenou síť sběračů. Nasadila veškeré síly jen aby je dostala všechny! Je nadšená s každým novým kousíčkem, který si může zaklapnout do platíčka a zklamaná s každou rozbalenou kartičkou, kterou dostala v některém z předešlých nákupů. Dokonce si 2x během stejného týdne koupila JAR, jen protože k tomu byla kartička navíc. To jsem já. A co vy, taky sbíráte? :D Nebo sbíráte něco jiného? Co?
Nikča
Moje kolekce se už od vyfocení zase trošku víc rozrostla :))