"Můj virtuální svět- můj virtuální život..."

Duben 2013

Zámecká paní? xD

30. dubna 2013 v 8:58 | Nikča
Vypadá to, že sluníčko nás opět opustilo (zrovna, když je Majáles, zrovna když mám mít v neděli oslavu!) a to mi připomnělo pár momentů ze zimy, které jsem sem nedala. Někdy tenhle půlrok jsem hosteskovala ve Stavovském divadle a když už jsme s holkama na sobě měly ty krásné šaty, udělaly jsme si pár fotek...Co na ně říkáte? :)
Nikča

Secretary

28. dubna 2013 v 9:30 | Nikča |  Outfity+Akce!
Zdravíčko,
určitě jste si všimli, že jsem sem dlouho nic nepřidala. Ale žádné strachy. Rozhodně neusínám na vavřínech :) Potřebovala jsem menší pauzu abych nachytala nápady a musím říct, že jich pár mám :) Doufejme, že se i brzo zrealizují :D Taky je teď v mém životě poměrně frmol. Škola se hromadí (však to znáte- pomalu, ale jistě se blíží konec školního roku, i semestru) a nastoupila jsem do "práce"! :) Samozřejmě jen brigádně, ale konečně něco stálého a ne jen nahodilosti :)
Už v létě jsem tam dělala, a teď se mi sami ozvali, jestli bych neměla čas...byla jsem nadšená a hned na to kývla...no není divu, že chodím domů vyčerpaná a nemám moc náladu na blog :D Ale je jen otázka času než dokážu všechno skloubit a vyladit ;) Zatím přidávám fotky z léta, konkrétně jeden z mých job-outfitů (ještě než jsem se nechala ostříhat :D )
Nikča

N si udělala radost!

13. dubna 2013 v 19:24 | Nikča |  Nákupy
N si udělala radost! No jak jinak než menším nakupováním ^^ S kámošema jsme si vyrovnávali penízky za dovolenou v Amserdamu a tak mi něco málo přistálo do peněženky! :D Díky tomu jsem si koupila obal na noťásek v Bershce (noťásek jsem dostala na Vánoce, tak se o něj musím hezky starat, že? :) ) Mám z něj děsnou radost, hrozně se mi líbil a uvažuju, že se vrátím i pro jiné barevné provedení O:) Pro začátek jsem zvolila klasický černý, protože černá se hodí ke všemu :) A taky jsme s přítelem jeli na nákup POTRAVIN do Globusu...ukořistila jsem si vázičku, takže se konečně nemůže vymlouvat, že žádnou nemám! :D (flašky od vína to do teď jistily xD) a plech na muffiny a košíčky! :3 Těším se až je vyzkouším!!!

Domácí Twister? No problem!

7. dubna 2013 v 22:30 | Nikča |  Recepty
Přítel mě naučil dělat si domácí tortillky a tak vám dneska prozradím, jak na ně! :)

Jídlo, jídlo, jídlo...a co na sebe?! :D

3. dubna 2013 v 16:59 | Nikča |  Outfity+Akce!
Zdá se mi, že poslední dobou se roztrhl pytel s "jezením venku"...Táta klasicky nakoupil vouchery a nestihl je uplatnit a tak nás teď UHÁNÍ abysme to všechno snědli s ním! :D Tak tady pár fotek z posledních dvou :))


Veselé Velikonoce!!!

2. dubna 2013 v 17:22 | Nikča |  Others
Veselé Velikonoce všem!!! Jak jste si včerejšek užili? Dostali jste pořádně našleháno? :D Já měla opravdu náročný den. Předevčírem jsem přijela k tátovi, kde už byli babička s dědou z Ostravy. S dědou jsme ve dvojko složili 3 flašky vína a když už nebylo co, tak 2 frisca. Ráno mě nemilostrdně vytáhli z postele- nasekali mi jehličnatou větvičkou a cákli na mě pánské voňavky :D Pak se režie ujala babi a šly jsme péct :) And here we go!
Nikča