"Můj virtuální svět- můj virtuální život..."

Září 2012

Imatrikulace

26. září 2012 v 17:00 | Nikča |  Outfity+Akce!
Tááááák, dneska už mám za sebou slavnostní slib, že budu podstivě studovat...snad ho dodržím! Ale hlavně vám chci ukázat první dvojici šatičků dovezené z Amsterdamu :)) Mám z nich hroznou radost! Hned jak jsem je viděla, bylo jasné, že je musím mít! Ty první sice vypadají jako těhotenské, ale já už v kabince věděla, že tomuto zabráním zlatým páskem z HM, kterého jste si mohli všimnout v jednom z předchozích článků. Ze stejného obchodu mám ještě druhé šaty- bílé. Když jsem si je oboje hezky vyzkoušela a rozhodla si je koupit, paní na pokladně mi sdělila, že neberou Mastercard ale Maestro! Panika!! V peněžence hotovost- NULA! Bylo asi 18:50 a já měla přesně 10 minut na nalezení jakéhokoliv bankomatu...Běžela jsem přes celou ulici, náměstí a zpět! Když jsem doběhla, paní už zavírala mříže- beznaděj. Je sobota večer, další den se odjíždí, nevíte, zda má tento obchod v neděli otevřeno...Nahodila jsem psí oči a prosila :D Hodná paní mě pustila a já se můžu pochlubit krásnými úlovky ve slevě :))
Nikča

Rainy day

19. září 2012 v 15:00 | Nikča |  Nákupy
Dneska už to opravdicky vypadá, že nás počasí připravuje na podzim. Prší, fouká vítr, ale ještě pořád svítí sluníčko, takže to není nejhorší :) V takovémto počasí nejlépe zahřeje krásný, měkoučký kožíšek na svetříku! A přesně takový jsem dnes vzala na procházku. Vím, že hodně lidí je proti kožichům-> já taky! Ale ty umělý? Proč si je nedopřát? Každý z nás má v sobě zvíře a chce ho ukázat i na venek, no ne? :)
Nikča

První školní den

17. září 2012 v 22:39 | Nikča |  Outfity+Akce!
Prázdniny utekly jako voda a už došlo i na nás- čerstvé vysokoškoláky...Sotva jsem se vrátila z Amsterdamu (asi v 6 ráno) už jsem musela pomalu vyrážet! Začal první povinný kurz ještě před imatrikulací a všemi ceremoniemi spojenými s našim příchodem. Rychlá, pořádná vana a vymýšlet co na sebe. Zachránil mě pohodlný svetřík, který jsem si dovezla z Amsterdamského HM a nové mintové kalhoty z New Yorkeru, které jsem musela mít za každou cenu. Bylo to pohodlné a na celý den strávený ve škole zcela ideální!!! Také bych se měla podělit o veškeré úlovky z prázdnin a tak se těšte na další článek! Snad mi tentokrát nezabere další měsíc...-.-
Nikča