"Můj virtuální svět- můj virtuální život..."

Stodolní ala Ruska

15. srpna 2012 v 8:01 | Nikča |  Outfity+Akce!
Aneb s Pražákama na výlet! Pamatujete si na článek Cabaret párty? Pracně jsem na ni sháněla rudou rtěnku, kterou jsem nakonec objevila u Lorealu. A tak jsem usilovně přemýšlela, jak bych ji využila i po této akci. Nakonec jsem si ji s sebou vzala do Ostravy, kde jsme s holkama trošku řádily :D A co se komentářů týče, kamarádi tvrdí, že jsem vypadala jako Ruska...no posuďte sami...


Domácí příprava v plném proudu. Dvě sponečky, tílko z Takka co mám už dost dlouho, kabelku z Tally, stejně jako náušnice a náramek a k tomu krásně padnoucí šátek z HM. V podstatě jsme našla novou kombinaci starých věcí :)

Nepořádku za mnou si prosím nevšímejte. Bohužel v koupelně nemám skříňku, kam bych uklidila prací prášky a tak :( Nicméně tady jdu vidět skoro celá. Sukně jak jinak než z Tally Weijl. Botky co nejdou vidět, jsou stejné jako na Cabaret párty.

A tady již akce v plném proudu! V průbehu večera se mi bohužel rtěnka tak trošku "zpila" :D

A nakonec jedna společná s holkama. Byla to skvělá akce. Další den jsme navštívily Zoo a holky stihly i Hornické muzeum, které jsem díky lehké motanici nezvládla :D Jsem ráda, že jsem Pražákům ukázala kousek svého rodného města :))
A pro toho, kdo tímto článkem načerpal inspiraci vydat se do tohoto industriálního města- malý tip. Na fotce se nacházíme v klubu Vrtule. Panáky, které držíme, stály 12 korun ;) Tak ať víte, kde se opít! :D
Nikča
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama