"Můj virtuální svět- můj virtuální život..."

Úlovky z Clarie's!

5. července 2012 v 22:17 |  Nákupy
Dneska jsme s Luckou opět vyrazily do ulic, rozdávat své úžasné a dokonalé životopisy...(trošku ironie ;D) Nakonec to vypadá, že bych si mohla začít přivydělávat v Promodu, ale nechci nic zakřiknout takže pšššt a 3x ťuk! To by mě hrozně potěšilo jelikož pracovat v obchodě s hadrama? Jááááá?! No to je paráda!!!! Nic lepšího si neumím představit (počátečnické nadšení...ještě jsem tam nestála od rána do večera :D ). Tak mi držte palce ať to vyjde! A dnešní pochůzku jsme zakončily v Claries...


Náušnice s peřím! Podlehla jsem...v New Yorku jsem však taky viděla krásné! Bílé...ale ty nevím, jestli ještě mají a zda-li bych je měla k čemu nosit :(


A neodešla jsem bez této vychytávky na účesy...myslím, že to bude ze začátku boj, ale napotřetí se povedlo!

Nikča
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Kristýna Danielová Kristýna Danielová | E-mail | Web | 5. července 2012 v 23:55 | Reagovat

Píšu to, co se v mém životě událo, mé zkušenosti a především boj se závislostí na pervitinu. Chtěla bych v článcích vzpomínat, na to, co bylo... ten první článek byl psaný obrazně, nebyl vůbec do hloubky, protože až v dalších článcích se chci rozepisovat podrobněji. Momentálně jsem měsíc a půl čistá, mám za sebou hospitalizaci na detoxu, 2 krát pobyt na normálním oddělení v Bohnicích a snad 1000 návštěv u psycholožky a psychiatričky. Také spolupráci s K-centrem a komunitou, kam chodí lidi závislý na drogách.

Přesně jak píšeš, už jsem doma. V článku, který právě píšu se zmiňuji o alkoholikovi, s kterým jsem ten krátký čas, co jsem nebyla doma, bydlela u něj, lezl mi krkem, propil všechny moje peníze a já se rozhodla, že na něj kašlu, sbalila si věci a vrátila se domů. Však uvidíš, co budu psát v dalších článcích. Je to sice minulost, ale dost mi změnila život.

2 Kristýna Danielová Kristýna Danielová | E-mail | Web | 6. července 2012 v 13:17 | Reagovat

Život s alkoholikem není snadný, hlavně, když nevidí nic jiného než alkohol. Nedokáže už normálně přemýšlet a chce trávit všechen čas v hospody. Vláďa tam vydrží sedět 3 dny, pak se jít na chvíli vyspat a zase jde pít. Jednou za čas uloví nějakou ženu, s kterou si užije, a pak dělá, že jí nezná. Pouze já byla ta, s kterou se tahal přes měsíc a půl, ovšem po hospodách, aby mě naučil jeho stylu života. Dříve to byl dost inteligentní člověk, vystudoval 2 vysoké školy, napsal knihu a pracoval na dost vysokém místě v jedné firmě. Teď nemá práci, nechodí na pracák a nic ho v podstatě nezajímá. Sám mi několikrát řekl, že štěstí pociťuje, ale jen v případě, že má před sebou láhev rumu.

PS: usnula jsem u článku, takže není dopsaný, za chvíli se do toho dám.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama