"Můj virtuální svět- můj virtuální život..."

Červenec 2012

Sparkling Gold

23. července 2012 v 22:20 | Nikča |  Outfity+Akce!
V sobotu měl můj děda předávání Zlaté desky a tak jsem zvolila ke zlaté zlatou :)) Tedy zlatý svetřík z Lindexu (cena do 500) se zlatým páskem z HM (max. 250), černé legíny, náušnice z Tally Weijlu (max. 250) a ťapky z F&F (200). A večer v Jesenické diskotéce V Ráji (za Prahou) mohl začít! :) Co myslíte, "zazářila" jsem? :)


Bubla, bubla, bublanina! :D

8. července 2012 v 15:55 | Nikča |  Recepty
Po dlouhé době jsem opět zapla troubu :D Před pár týdny jsem byla u babička a ta mi ukázala, jak se dělá bublanina a tak jsem si vše poctivě zapsala a dnes se do toho pustila...Takže teď už umím buchty dvě! :D Těsto je dost podobné tomu bábovkovému, takže to zas takový problém nebyl :) Zde recept:


Úlovky z Clarie's!

5. července 2012 v 22:17 Nákupy
Dneska jsme s Luckou opět vyrazily do ulic, rozdávat své úžasné a dokonalé životopisy...(trošku ironie ;D) Nakonec to vypadá, že bych si mohla začít přivydělávat v Promodu, ale nechci nic zakřiknout takže pšššt a 3x ťuk! To by mě hrozně potěšilo jelikož pracovat v obchodě s hadrama? Jááááá?! No to je paráda!!!! Nic lepšího si neumím představit (počátečnické nadšení...ještě jsem tam nestála od rána do večera :D ). Tak mi držte palce ať to vyjde! A dnešní pochůzku jsme zakončily v Claries...


Náušnice s peřím! Podlehla jsem...v New Yorku jsem však taky viděla krásné! Bílé...ale ty nevím, jestli ještě mají a zda-li bych je měla k čemu nosit :(


A neodešla jsem bez této vychytávky na účesy...myslím, že to bude ze začátku boj, ale napotřetí se povedlo!

Nikča

Šedo-fialová/ Fialovo-šedá?

5. července 2012 v 9:00 Outfity+Akce!
Tak po opravdu dlouhé době a přemlouvání mé kamarádky Lucky, jsem se rozhodla sdílet můj dnešní outfit. Jelikož tento týden leje jak z konve, je zataženo a lítaj vzduchem blesky, nikdy nevím, po čem pořádně sáhnout...Proto jsem dnes sáhla po svých fialových punčoškách. Konečně!!!! Proč? FIalová letěla asi minulý rok na podzim a TEHDY!!! jsem si je koupila. Ovšem jsem pořád nevěděla, k čemu je nosit. Až teď jsem dostala od tety obyčejné šedé tričko. A nápad byl na místě. Zde je můj výtvor doplněn kabelkou Naomi Campbell, kterou jsem dostala právě od Lucky. Navíc je skvěle lesklá což se teď zrovna nosí, takže paráda! Hned jsem si ji oblíbila :) A náušničky mám od Ivanky.


Kabelka tuto kombinaci určitě rozzářila! :)