"Můj virtuální svět- můj virtuální život..."

Únor 2012

Nové úlovky! :)

27. února 2012 v 19:00 Nákupy
Tentokrát mě zaujaly slevy spodního prádla v New Yorkeru a tak jsem to hned omrkla a...samozřejmě neodešla s prázdnou. První jsem si koupila pod záminkou Valentýna (mělo úspěch! :D) a druhé k výročí, které bude 27.2., tedy dnes :) K tomu jsem se ze článku Proženy.cz dozvěděla, že stejně jako 90% českých žen mám v šatníku i špatné podprsenky, takže při výběru, jsem si vzala k srdci pár rad a jsem spokojená! Taky jsem poučena, že podprsenky nemám prát pracím práškem s bělícími účinky a ani aviváží, protože je obsahuje taky! A to je prý ničí...mají se prát pokud možno v pytlíku a šampónem pro děti, paní doporučila Pufík, nebo jen vodou osprchovat! No věděli jste to? Takže už ho mám doma a ozkouším (pytlík i šampón)... Navíc se po jarňákách vrátila kámoška z Bulharska a dovezla mi novou vlnkovací žehličku na vlasy, která tady v čr, v kamenných obchodech, snad ani není :)) Výsledek na vlasech se zde během pár dnů objeví, jelikož jsem byla v sobotu (25.2.) na plese mé bývalé, ostravské třídy :) Líbí se vám moje novinky? A věděly jste, jak si vybrat správou podprsenku nebo jste slepě nakupovaly jako já?
Video jak vybrat správnou si pusťte v reportáži http://www.prozeny.cz/magazin/krasa-a-moda/modni-trendy/10629-aby-podprsenka-sedela-tajne-tipy- :)
NikčaDetail:
Miluju ty kamínky!! :)


Žehlička :)
Pufík! :D Najdete v drogerii Teta, viděla jsem ho i u nás v Tescu express a jsou různé "příchutě" :D
Aa pytlík na prádlo jsem koupila v Ikei.

Valentýn aneb "Bábovičko poveď se mi..."

17. února 2012 v 19:00 Recepty
Na Valentýna jsem byla u přítele v Zelenči. Právě se tam stěhuje ke kamarádovi a s ním i další hošani z jejich party...(jsem pěkně zvědavá jak za pár týdnů bude to jejich doupě vypadat :D) On, jakožto správný, tvrdohlavý chlap, Valentýna neslaví...Já ho taky nějak nemusím, ale je hezký když pro vás ten druhý jen tak něco udělá. Něco zvláštního, co normálně nedělá. A tak jsem si řekla, že našemu "týmu" zvednu skóre, když se k tomu zodpovědně postavím aspoň já :D Výjimečně jsem zalezla do kuchyně a upekla mu bábovku, zatímco kluci čuměli na fotbal :D...Další ráno, když pěkně zchladla, se na ni všichni přítomní hladovci slítli a do druhého dne nezbyl ani drobek :D Když tohle slyšel táta (o bábovce), samozřejmě hned musel mít jednu taky :D Jinak by to asi nepřežil...:D Takže chlapi si pošmákli a já mám aspoň dobrý pocit, že jim chutnalo :)


Recept? "Hrníčková bábovka"
2 vejce, krupicový cukr (1 hrnek), vanilkový cukr, polohrubá mouka (1 a půl hrnku), kypřící prášek, olej (1/2 hrnka), mléko (1/2 hrnka), kakao na vaření (1 a půl malé lžičky), hrubá mouka + máslo (na vysypání a vymazání formy)
- hrníčkama myslím obyčejné hrníčky na čaj...

- nezapomeneme formičku vymazat!! :D To se mi stávalo v začátcích pořád...vymažeme máslem a vysypeme hrubou moukou aby se nám bábovka nepřichitila a šla vyklepnout
- vejce ušleháme s cukrem a vanilkovým cukrem
- pak postupně přidáváme polohrubou mouku (smíchanou s kypřícím práškem), olej a mléko- šleháme..
- rozdělíme těsto na 2 poloviny, do jedné nasypeme kakao
- kakaovou polovinu nalijeme do formičky jako první, poté normální půlku...
- rozehřejeme troubu na 180°C a pečeme asi 45 min
Nikča

Brýlky

17. února 2012 v 12:57 Nákupy
Haha, taky jsem si koupila tyhle hloupý brýle...letěly hlavně minulý rok nebo už ten předminulý? Každopádně se zase vracejí do módy a tak jsem se rozhodla taky si jedny klasický, černý, pořídit. Ale moc mi nesedí, takže je dám asi sestřence k narozkám...ještě si to musím rozmyslet :D Každopádně v tomhle úhlu vypadají dobře...:) a aspoň vypadám, že jsem hrozně chytrá :D Co myslíte?


Koukněte sami...hrozně mě štve, jak se odrážejí...asi seženu nějaké bez skel :D

při pootočení hlavy už i jde vidět do očí! :D

Nikča

Den plný filmů :)

4. února 2012 v 11:31 Others
Jak jsem se již zmínila, jsem nemocná. To znamená, že včerejšek jsem strávila v posteli...Né však s povinnou četbou do školy nebo snad s učením :D Pěkně jsem koukala na filmy a u toho jedla popcorn (abych si více rozdráždila krk...když on je tak yummy :D ). Dokoukala jsem 5. řadu seriálu Skins, která mě už tolik nenadchla...ale 1., 2., a 4. řada jsou peckovní!! Musím stáhnout 6tou :D Mno a pak jsem zkoukla Tormented, což má být "horor", ale mě to přišlo jako film ze školního prostředí (to úplně žeru :D ) a k tomu bylo zabito pár lidí...lépe řečeno téměř všechny hlavní postavy :D Hlavně tam hrála April Pearson, což byla má nejoblíbenější postava z prvních dvou řad Skins. Na to, jaké má film hodnocení na csfd.cz, se mi fakt líbil! S čsfd se téměř nikdy neshodnu a proto ani nevěřím jejich procentům...Dále Wild Child, což je opravdu holčičí film, který začíná v Kalifornii a končí anglickým venkovem...(holčičí filmy opět žeru, takže thumbs up!) a nakonec jsem zkusila Britneyin film Crossroads, o kterém jsem slyšela, že je opravdový propadák. Na čsfd je to dokonce 115. nejhorší film...co si budem nalhávat, místy opravdu byl :D Nevím jestli je to tím, že jsem fanda do Britney nebo to byl takový koncept filmu, který mi v některých pasážích sednul, ale neviděla bych to až tak kriticky :) Bylo to tak půl na půl, ale díky konci se mi to líbilo...
Nikča

Skins 5

Tormented- zleva April Pearson

Hlavní hrdinka (vpravo)- nic moc :D

Aaaa, hlavní zlo! :D Šikanovaný týpek s astmatem, co se oběsil a vrací se ze záhrobí :D

Wild Child- menší proměna :D

Mě se to fakt líbilo! :)

Crossroads- Fakt z toho mám smíšené pocity, ale určo to není tak hrozný jak se říká...normální holčičí film, v některých místech hodně slabý, ale jinak normální :)

Jak jinak, než happy end :)

Silvestrovský outfit

3. února 2012 v 21:55 Outfity+Akce!
Dneska jsem se rozhodla zveřejnit, v čem jsem byla slavit příchod Nového roku a konec 2011. Jsem nemocná a tak se trošku nudím :D Původně jsem chtěla něco přehnaného v bitchy stylu- high heels, minišatky, přehnaně řasenky a líčidel, pěkný vlasy....ALE pak přítel přišel s tím, že jdeme na privát...No to bych tam přeci byla za úplného blázna, vzít si výše popsané...A znáte to, nepotřebovala jsem ať na mě cizí, starší holky blbě čumí s povýšeneckým pohledem a tak dále...Proto jsem musela zauvažovat co normálního na sebe abych zapadla mezi lidi, které neznám...Zde jsou dvě možnosti, které jsem zvažovala...hádejte, která nakonec vyhrála? :) Ještě malá poznámka...kamarád tvrdí, že na fotkách vypadám trochu namyšleně, není to záměr, měla jsem asi 10 minut se převlíct, vyfotit, poslat mu to, počkat na jeho radu, rozhodnout se a převlíct se zpátky :D
Nikča

Možnost č.1:

Možnost č. 2:

Nakonec zvítězila první možnost a byl to můj nejkrásnější Silvestr, Silvestr s ním! :) Miluju ho :*